advertise

قیمت اجرای نما خشک

نمای ساختمان یکی از اجزای کلیدی است که بر جذابیت، استحکام و ایمنی سازه تأثیر می گذارد. به همین دلیل، ساخت یک نمای خیره کننده و مفید برای سازه بسیار مهم خواهد بود. نمای ساختمان باید از مواد ظریف، باکیفیت و سبک باشد.
یکی از بهترین راه ها برای انجام تمام این جنبه ها استفاده از نمای خشک است. نمای خشک ساختمان ویژگی قابل توجهی است که ظاهری امروزی و دوست داشتنی به آن بخشیده و مزایای متعددی را ارائه می دهد. در این مقاله قرار است در رابطه با قیمت اجرای نما خشک در سه نوع نمای سرامیک خشک ، سنگ، آجر و.. بحث کنیم. ملاحظات قیمت برای نمای خشک ساختمان به تعدادی متغیر بستگی دارد. بسته به سبک نمایی که دوست دارید و متریالی که انتخاب می کنید هزینه آن متفاوت خواهد بود. هزینه نصب نمای خشک به عناصر مختلفی از جمله نوع متریال مورد استفاده، تکنیک ساخت، نوع ساختمان، طراحی نما، ارتفاع سازه و ... بستگی دارد.
اگر به دنبال اطلاعات کامل و شناخت انواع نمای خشک هستید این مقاله می تواند برای شما بسیار مفید باشد، لطفا کلیک کنید : انواع نمای خشک
بهتر است در انتخاب متریال، رنگ و طراحی نمای بیرونی ساختمان های مسکونی و تجاری احتیاط کنید زیرا نمای ساختمان تاثیر زیبا و جذابی بر ساختمان و نمای شهر دارد. به علاوه نمای بیرونی ساختمان می تواند در افزایش عمر ساختمان موثر باشد. برای اطلاع بیشتر از قیمت نمای سنگ خشک در آلوبام با کارشناسان ما و شماره ۰۵۱.۳۶۹۱۲۸۱۴ در تماس باشید.


اجرای نمای خشک سنگ | آلوبام

قیمت اجرای نمای خشک سنگ

نمای خشک سنگ ساختمان به دو روش تر (با ملات) و خشک (بدون ملات) قابل اجرا می باشد. پیچ و مهره های فلزی در روش نصب خشک استفاده می شود که گاهی به آن روش نصب مکانیکی نیز گفته می شود. سنگ را با استفاده از این روش و با استفاده از پیچ های فلزی به نمای بیرونی ساختمان متصل می کنند که در آن از چسب یا سیمان استفاده نمی شود.
چون سوراخ کردن سنگ در روش نصب خشک حائز اهمیت است و اگر سنگ ضخامت مناسبی نداشته باشد می شکند، سنگ مورد استفاده برای نمای ساختمان باید ضخیم باشد.نصب نمای خشک سنگ به دلیل اتصالات فلزی آن هزینه بیشتری نسبت به نصب نمای سنگی با ملات و وسعت دارد.
همچنین در مقایسه با شاسی مورد استفاده در اجرای نمای سنگی با ملات و وسعت، هزینه پروفیل آلومینیومی به کار رفته در این روش بیشتر است. از سوی دیگر، مهم است که به یاد داشته باشید که روش اجرای خشک سریعتر از کنار هم قرار دادن نما سنگ با استفاده از روش ملات و اسکوپ خواهد بود، زیرا به مسائل خشک کردن یکسان نیاز ندارد. استفاده از نمای سنگ خشک در سازه هایی با سطح قابل توجه توصیه می شود. علاوه بر هزینه اجرا و قیمت تهیه مصالح، لازم است داربست نیز در بودجه لحاظ شود.
برنامه کاری و ساختار سازمانی بر دستمزد کارکنان اجرایی تأثیر می گذارد. بین ۲۵ تا ۴۰ هزار تومان بازه قیمتی مناسبی است.


قیمت اجرای نمای خشک آجری

نمای آجری یکی از نماهای خشکی است که افراد زیادی آن را انتخاب می کنند. این نوع نمای خشک زیبایی خاصی دارد و ظاهری متمایز به ظاهر بیرونی ساختمان شما می دهد.
ایمنی که نمای خشک آجر به ساختمان شما می بخشد ثابت شده می باشد. نماهای آجر خشک اغلب از نظر هزینه نیز نسبت به سایر مصالح مانند سنگ ارزانتر هستند. در اجرای نمای خشک آجری، آجر ها بدون استفاده از ملات بر دیواره ی خارجی ساختمان شما سوار خواهند شد. به طور خاص، آنها این پرسپکتیو را با استفاده از قاب های فلزی و اتصالات منحصر به فرد نصب می کنند.
به دلیل سبک بودن و نصب نسبتا آسان، این نوع نما انتخاب خوبی است. علاوه بر این، نمای آجری در طیف گسترده ای از رنگ ها وجود دارد که ممکن است ترجیحات زیبایی شناختی متفاوتی را در خود جای دهد.
نسبت به متریال و مصالح انتخابی جهت ارای این نوع نمای خشک برای ظاهری منحصر بفرد، هزینه و قیمت آجرای آن متفاوت خواهد بود. شایان ذکر است که علاوه بر این موارد، می بایست هزینه داربست و همچنین دستمزد افراد نصاب را نیز برای تخمین هزینه های مورد نیاز اجرای نمای خشک لحاظ کنید.

نمای خشک آجری | آلوبام

نمای خشک سرامیکی | آلوبام

قیمت اجرای نمای خشک سرامیک

به عنوان جایگزینی بادوام تر و جذاب تر برای سرامیک های معمولی، سرامیک های پرسلانی یکی از محبوب ترین مواد برای نماهای خشک هستند. استفاده از سرامیک ها به عنوان نمای خشک مزایای زیادی دارد، از جمله این که کاملاً انعطاف پذیر هستند و همچنان زیبا به نظر می رسند و حتی پس از استفاده های زیاد تأثیر می گذارند.
این مواد با توجه به تکنولوژی به کار رفته در تولید سرامیک های پرسلانی در برابر فشار، دما و سایر متغیرهای خارجی بسیار مقاوم هستند.
استفاده نمای خشک سرامیک در آسمان خراش های بسیار بلند امکان پذیر است زیرا در ساخت آن از فریم های آلومینیومی استفاده شده است نه ملات. علاوه بر این، تکنیک نصب و حتی سبک نصب تأثیر بسزایی در قیمت دارد، بنابراین قیمت با استفاده از ارزان ترین مدل نصب و ظاهری ترین مدل تعیین می شود. اگر نما در یک ساختمان گرانتر از ساختمان دیگر باشد، ممکن است بسته به طرح های موجود، استفاده از یک نوع نصب به جای دیگری ارزانتر باشد.
ما در مجموع تقریباً ۸ روش مختلف نصب سرامیک خشک داریم و هر کدام بر اساس نوع ساختمان شما انتخاب می شود. هر تکنیک ابتدا باید محاسبه شود و تنها پس از آن می توان هزینه دقیق را تعیین کرد.

بهترین مجری نمای خشک کشور

تیم متخصص آلویام مجری انواع نما های ساختمانی با بروز ترین وسایل و بهترین متریال. 
با ما همراه باشید

قیمت تجهیزات به کارفته در اجرای نمای خشک

نصب نمای خشک ساختمان مستلزم استفاده از ابزارهای زیادی است. ماده اولیه که می تواند سنگ، آجر، فلز، چوب یا هر چیز دیگری باشد، عنصری از نمای خشک است که باید با دقت بیشتر مورد توجه قرار گیرد. با این حال، ما علاوه بر این اطلاعات به اتصالات نیز نیاز داریم.
در نتیجه مقاومت بالای آنها، اتصالات معمولاً از فلز و آلومینیوم تشکیل شده اند. به منظور تناسب مواد به کار رفته در داخل، یک قاب برای برخی از نماهای خشک مورد نیاز است.
به منظور جلوگیری از انتقال حرارت یا انتقال صدا، ممکن است یک عایق نیز بین برخی از نماهای خشک و دیوار قرار داده شود. یکی از گزینه های تجهیزات نمای خشک این عایق است. بسته به جنس این تجهیزات ممکن است هزینه ای که باید برای آن صرف بشود نیز بالا و پایین شود.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.