advertise

نمای سرامیک خشک

نمای سرامیک چینی خشک یا نمای سنگی یکی از به روزترین نماهای ساختمانی در جهان است که به روش نصب خشک اجرا می شود. سرامیک خشک به عنوان روکش نما و مهمترین قسمت این نوع نما است و باید در تک ماژول استحکام کافی و کمترین جذب آب ممکن را داشته باشد. انواع نمای سرامیک خشک قابل استفاده برای قسمت های مختلف تجاری، اداری، مسکونی و همچنین قسمت های داخلی ساختمان ها، پایانه ها و ایستگاه های مترو و ... می باشد.
نمای سرامیک خشک به دو صورت کلی در بازار صنعت ساختمان کشور ارائه می شود که شامل سرامیک چینی حفره ای و سرامیک پرسلانی پر شده است که از آن به عنوان سرامیک سانتی متری یا تمام بدنه نیز یاد می شود. آلوبام یک مجری به نام در زمینه اجرای نمای سرامیک خشک است و همچنین به عرضه انواع پنجره ترمال بریک، پنجره دوجداره و ... میپردازد. در ادامه به توضیح مفصل کاربرد های نمای سرامیک خشک، جزئیات اجرای نمای سرامیک خشک، قیمت اجرای نمای سرامیک خشک و دیگر نکات حائز اهمیت در این بار خواهیم پرداخت.

جزئیات نمای خشک سرامیک | آلوبام

کاربرد های نمای سرامیک خشک

نمای سرامیک خشک بیرونی ساختمان یکی از جدیدترین رویکردهای طراحی نمای بیرونی در ساختمان سازی امروزی است. علاوه بره نمای بیرونی، نمای سرامیک خشک داخل خانه نیز کاربرد دارد. این روش طراحی بسیار منعطف بوده و هم برای نمای بیرونی خانه های ویلایی و هم خانه های آپارتمانی از خانه های یک طبقه تا خانه های صد طبقه کاربرد دارد. من جمله کاربردهای داخل خانه این نوع نما استفاده از نمای سرامیک خشک در طبقه های اول تا طبقات آخر ساختمان است. علاوه بر نمای سرامیک خشک خانگی چندین کاربرد دیگر نیز میتوان برای این نوع طراحی خارجی در نظر گرفت که در ادامه به توضیح مفصل آنها خواهیم پرداخت.


استفاده از نمای سرامیک خشک در بالکن

نمای سرامیک خشک بالکن جلوه ی ویژه ای به منزل های شما می بخشد. بسیاری از خانه‌ها فضای بیرونی زیادی ندارند، و اگر دارند، اغلب در معرض آفتاب شبانه روزی قرار نمی‌گیرند. یکی از گزینه های بسیار محبوب برای دریافت بیشتر این نور خورشید، اضافه کردن یک بالکن به ملک است. بالکن ها علاوه بر اینکه به شما اجازه می دهند اشعه های اضافی را جذب کنید، می توانند ارزش قابل توجهی به ملک شما اضافه کنند.
چه بسا ارزش افزوده تری اگر با استفاده از نمای سرامیک خشک به زیبایی آن افزوده باشید. واقعاً تعجب آور نیست که به دلیل فرصت آفتاب گرفتن اضافی و تا ۱۲ درصد ارزش افزوده ملک، بالکن ها بیش از همیشه محبوب می شوند. اضافه کردن یک بالکن به خانه شما می تواند فضایی را فراهم کند که در آن می توانید از مناظر اطراف ملک خود لذت ببرید و در عین حال اجازه دهید هوا در داخل خانه شما جریان یابد.
حتی بهتر از آن، اگر باغ ندارید (یا باغ شما کوچک است، یا در غیر این صورت کمتر از سبز است)، می توانید زندگی زیادی به بالکن خود با گیاهان و گل ها اضافه کنید تا طبیعت را کمی به خود نزدیک کنید. سبزی برای سلامت روان و مثبت اندیشی عالی است، که همه ما می توانیم در حال حاضر از آن استفاده کنیم.

زیرسازی نمای سرامیک خشک | الوبام

آلوبام

استفاده از نمای سرامیک خشک در باغ

نمای سرامیک خشک باغ های شما را تا حد بسیار زیادی زیباتر و شکیل تر می کند مخصوصا اگر به فکر فروش آنها و کسب درآمد هستید. اگر آماده هستید که برای ایجاد یک باغ زیبا زمان، تلاش و پول صرف کنید، مطمئن باشید که این کار بیهوده نخواهد بود. داده ها نشان می دهد که یک باغ خوب با نمای بیرونی جذاب می تواند ارزش ملک را تا ۲۰٪ افزایش دهد. سبزی برای سلامت روان و مثبت اندیشی عالی است، که همه ما می توانیم در حال حاضر از آن استفاده کنیم. داشتن یک فضای بیرونی به خوبی نگهداری شده نه تنها خوب به نظر می رسد، بلکه فضای اضافی را نیز ارائه می دهد که در آن می توانید با عزیزان خود وقت بگذرانید.
صرف مقداری پول برای ایجاد یک فضای کاربردی و مناسب برای خانواده با فضاهایی برای سرگرمی، بازی و استراحت ممکن است به بهبود زندگی خانوادگی شما کمک کند. در کنار دیگر هزینه ها شما می توانید با صرف هزینه ای اندک و مقرون به صرفه برای اجرای نمای سرامیک خشک در باغ خودتان، آن را چندین برابر زیباتر کنید.
به عنوان مثال، می توانید در باغ خود با یک زمین چمن زیبا برای بازی های توپ سرمایه گذاری کنید، یک منطقه بازی فوق العاده برای بچه ها بسازید که ساعت ها سرگرمی را فراهم می کند، یا یک بانوج یا منطقه استراحت ایده آل برای استراحت با هم در روزهای آفتابی ایجاد کنید. داشتن این فضای بیرون زدگی دور از محیط داخلی شما، یک منطقه مفید و همه کاره مناسب برای پیوند خانواده ارائه می دهد. خوب این دلیل ثمربخشی برای سرمایه گذاری باغ شماست!


استفاده از نمای سرامیک خشک در حیاط خانه

نمای سرامیک خشک حیاط زیبایی فظای بیرونی خانه شما را تضمین می کند. راحتی و کاربردی بودن یکی از مهمترین ویژگی هایی است که باید در هنگام طراحی حیاط در نظر گرفت. از آنجایی که سلیقه ها و سبک ها متفاوت است، زیبایی اغلب در چشم بیننده است لذا به همین دلیل استفاده از نمای خشک سرامیک در خانه های حیاط دار طرفداران بسیاری پیدا کرده است.
اما اصول اساسی راحتی و سودمندی حیاط خانه جهانی هستند. با در نظر گرفتن این مفاهیم اساسی در ابتدای فرآیند طراحی خود، می توانید اطمینان حاصل کنید که حیاط شما حاوی تمام اجزای مورد نیاز برای یک فضای دلپذیر و زیبا خواهد بود. طراحی منظره حیاط می تواند یک کار دلهره آور باشد. نه تنها باید مناطق مد نظر را مجزا از یک فضای بزرگ ایجاد کنید، بلکه باید انتخاب‌ های سخت‌ افزاری، گیاهان، مبلمان و نقاط کانونی را نیز در نظر بگیرید.
علاوه بر این ها نمای سرامیک خشکی که برای جاهای مختلف حیاط خود در نظر دارید نیز اهمیت دارد. برای مثال نمای سرامیک خشک درب حیاط، نمای سرامیک خشک دیوار حیاط و نمای خشک بیرون حیاط. کار کردن در مورد نحوه طراحی خانه حیاط دار می تواند مشکل باشد – به هر حال، درست کردن طراحی حیاط خود، صرف نظر از اندازه فضای حیاط که دارید، نیاز به تفکر و دقت زیادی دارد.
چه بخواهید یک تغییر ساده برای گنجاندن تخت های مرتفع داشته باشید، یا اگر می خواهید بدانید که چگونه نمای حیاط خود را با بودجه کم طراحی کنید، ما می توانیم به شما در موفقیت در پروژه برنامه ریزی طراحی نمای حیاط با سرامیک خشک کمک کنیم.

انواع نمای سرامیک خشک

نمای سرامیک خشک خانه های ساده را به خانه های جذاب و گاها پر زرق و برق تبدیل می کند. اگر به دنبال این هستید که افراد مجذوب منزل شما شوند، به خصوص اگر به فکر فروش آن هستید، بهترین راه حل استفده از نمای سرامیک خشک در طراحی فضای درونی و بیرونی منزل شماست. در ادامه به معرفی انواع نمای سرامیک خشک می پردازیم تا به شما عزیزان کمک کنیم بهترین انتخاب ممکن را برای نمای سرامیک خشک خانه های ویلایی برگزینید.همچنین میتوانید برای اطلاع از قیمت ها به مقاله قیمت اجرای انواع نما خشک مراجعه فرمائید.


نمای سرامیک خشک طرح رومی

نمای سرامیک خشک رومی بهترین انتخاب برای افرادیست که طرفداران طراحی های تاریخی به ویژه رومی هستند. سرامیک های رومی در جنوب ترکیه زنده شدند، جایی که یک موسسه آموزش می‌دهد که چگونه طرح‌های باستانی را در انواع اجناس، از لباس‌ها و جواهرات گرفته تا شیشه، سرامیک و زیورآلات چوبی و لوازم جانبی به کار برد.
سرامیک های حفاری شده و نمایش داده شده در منطقه چوکوروا که اکنون استان های آدانا، عثمانیه و هاتای را پوشش می دهد، به عنوان موضوعی برای زنان آموزش دیده در کارگاه های طراحی هنری، جواهرات و لباس مؤسسه ادامه آدانا عمل می کند. سرامیک های رومی برای اهداف خانگی و تجاری مورد استفاده و کاربرد قرار می گیرند. آنها به عنوان لامپ و ظروف عطر و همچنین ظروف آماده سازی، پخت و پز، سرویس، نگهداری و حمل و نقل مواد غذایی ظاهر می شوند. در مکان ‌های باستان ‌شناسی در دنیای روم، سفال بیشترین ماده یافت شده است. در تدفین ها و نهشته های بنیاد آیینی یافت می شود.
قطعات اغلب برای تسطیح کف برای ساخت و ساز، برای پر کردن ویژگی های منفی مانند زهکش ها و مخازن، و استفاده مجدد به طور کامل، و بخشی، به عنوان بخشی از مصالح ساختمانی دیوار استفاده می شد. و همین است که امروزه مردم برای بخشیدن رنگ و بویی رومی به خانه هایشان از نمای سرامیک خشک رومی بهره می برند.

نمای سرامیک خشک خانه دو طبقه | الوبام

نمای سرامیک خشک طرح چوب

نمای سرامیک خشک با طرح چوب که در سایت آلوبام ارائه می شود الهام گرفته شده از آخرین روند در طراحی داخلی است که به طور فزاینده ای برای نمای دیوار های داخل و خارج خانه های شما عزیزان ایجاد شده با استفاده از طرح چوب نمای زیبنده و مدرنی به خانه های شما می بخشد.
استفاده از طرح های مختلف چوب، به‌عنوان مثال از طرح تنه درخت، شاخه درختان و حالت های دیگر چوبی، همه با هم مخلوط می‌شوند تا سطوحی را ایجاد کنند که همیشه اصلی و منحصر به فرد هستند.
آلوبام از چنین موادی الهام می گیرد، تفاوت های ظریف رنگی آنها را تقویت می کند و سایه های مختلف را در هر سرامیک به نمایش می گذارد. جلوه کلی بسیار بدیع است، با تغییرات مشخص در سایه معمولی چوب قدیمی، که با افزایش سن زیباتر می شود. رگه‌ها و گره‌های متضاد به سطوح جذابیت و جذابیت می‌بخشند تا جلوه‌ای طبیعی زیبا با جذابیت بصری و لمسی شدید داشته باشند.
گرما و صمیمیت طرح‌های طراحی با نمای سرامیک خشک با طرح چوب ارائه شده توسط سایت ما فضاهایی را با حال و هوای روزهای قدیم و در عین حال با پیچ و تاب مدرن می‌بخشد. ایده آل برای پروژه های بازسازی پرستیژ و همچنین برای دکوراسیون داخلی به سبک معاصر.
چوب ماده ای است که باعث می شود در مورد منشا آن فکر کنید. منشاء طبیعی و اصالت آن را به چیزی گرم و معتبر تبدیل می کند که می تواند احساس آرامش و رفاه را در هر اتاق داخلی افزایش دهد. اما هم ظرافت و هم خلوص آن به این معناست که امکان لذت بردن از آن در قسمت های خاصی از خانه یا فضای بیرونی که در معرض شرایط نامساعد جوی است برای ما وجود ندارد.
با هدف استفاده گسترده تر در هر قسمت از خانه، گروه آلوبام طیف گسترده ای از نمای سرامیک خشک را با الهام از چوب را ارائه می دهد. بازتولید زیبایی شناسی وفادار از پرداخت های آن، آن را تبدیل به یک جایگزین قوی برای طراحی داخلی معاصر می کند، بنابراین با استفاده از ویژگی های فنی که مواد سرامیکی مستلزم آن است، ظرافت و کیفیت بالایی را ارائه می دهد.


نمای سرامیک خشک بیرون خانه | الوبام

نمای سرامیک خشک طرح سنگ

نمای سرامیک خشک طرح سنگ یکی از جدیدترین انواع نمای سرامیک خشک به حساب می آید. به دلیل داشتن مزایای عالی، این نوع سرامیک خشک توجه بسیار زیادی از سمت معماران و طراحان نما و مشتریان متقاضی نمای مدرن به خود جلب کرده است.
درواقع سرامیک خشک طرح سنگ، نوعی سرامیک پیشرفته و بهبودیافته از گونه‌های شبیه به خودش است و ظاهری به زیبایی و شکلی نمای سنگ واقعی به منازل و دفاتر شما می بخشد. نمای سرامیک خشک طرح سنگ دارای دو نوع پولیش و لعاب‌دار است.
البته محبوبیت این نوع نمای سرامیک خشک باعث شده که انواع مختلف این نما در رنگ های متنوع تولیدشده و به بازار عرضه شود تا پاسخگوی هرگونه سلیقه در حوزه طراحی خارجی و نمای ساختمان باشد. اما در بین سرامیک‌های موجود، سرامیک طرح سنگ مرمر بیشترین طرفدار را دارد. از مزیت‌های سرامیک سرامیک خشک طرح سنگ می‌توان به دوام و مقاومت بالا، زیبایی منحصربه‌فرد، تعمیر و نگهداری آسان و … اشاره نمود.


نمای سرامیک خشک طرح دار

با زیرسازی درست نمای خشک سرامیک بهترین طراحی ممکن برای خانه های شما عزیزان به ارمغان می آید. هنگام استفاده از سرامیک های تزئینی، مانند نمای خشک سرایک طرح دار، بر خلاف سرامیک های ساده، سنگ طبیعی یا مرمر، می توانید به طیف وسیعی از ایده ها، طرح ها و سبک های الهام گرفته از طراحی داخلی دست پیدا کنید که کل خانه، یک اتاق یا یک پروژه منزل شما را متحول می کند.
سرامیک های طرح دار ما از یک مصالح ساختمانی خاص ساخته شده که زیبای نمای منزل شمارا دوچندان برابر خواهد کرد. نمای خشک سرامیک طرح دار وقتی به عنوان نمای حیاط یا نمای بالکن استفاده می شوند عالی هستند. هنگامی که شما طرحی را به طراحی بالکن یا حیاط خود اضافه می کنید، رنگ، بافت و نقطه مورد علاقه طراحی را به بازدیدکنندگان شما اضافه می کند تا شگفت زده شوند! نمای سرامیک خشک طرح دار روی دیوار بالکن ها و ایوان حیاط ها را به‌عنوان یک تطابق کامل با طراحی های روز دنیا معمولا خاکستری یا سفید ساده و در برابر میزهای کاری مرمر، کورین، لمینت یا چوب انتخاب می کنیم.
ناگفته نماند که سلیقه شما عزیزان نیز در نحوه اجرای نمای سرامیک خشک مدنظر کارشناسان ما قرار دارد. همین امر را می توان در مورد نمای سرامیک خشک در باغ های شما نیز حاکم دانست. آنها نه تنها کاربردی هستند، بلکه شیک نیز هستند!
نمای سرامیک خشک طرح دار برای راهروها نیز مناسب هستند. هنگام استفاده از سرامیک های طرح دار مانند سرامیک های الهام گرفته از ویکتوریا، به جای کاشی های مرمری یا چینی ساده، می توانید با طرح، طرح و خلاقیت، تخیل خود را آزاد کنید! زیبایی استفاده از الگوها در راهروی ورودی شما این است که اولین احساس خیره کننده را هنگام ورود بازدیدکنندگان ایجاد می کنید.


قیمت اجرای نمای سرامیک خشک

قیمت نمای سرامیک خشک به فاکتور های متعددی بستگی دارد که هر یک به نوبه خود میتواند روی قیمت تمام شده اجرای نمای سرامیک خشک تاثیر گذار باشد.
درادامه ی این قسمت به معرفی و بررسی فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت و هزینه اجرای این نوع از نماهای خشک می پردازیم.

| نحوه ی اجرای نمای سرامیک خشک
| کیفیت سازه های اتصال نمای سرامیک خشک
| برند پانل های سرامیک خشک
| متراژ استفاده از سرامیک خشک
| کیفیت تایل های سرامیک خشک
| نوع فلز استفاده شده در سازه های نگهدارنده نمای سرامیک خشک

خرید درب و پنجره دو جداره با بهترین قیمت

سایت آلوبام تولید و عرضه کننده انواع درب و پنجره دوجداره و مجری نمای سرامیک خشک می باشد. جهت سفارش محصولات و یا مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت اجرای نمای سرامیک خشک

قیمت نمای سرامیک خشک به فاکتور های متعددی بستگی دارد که هر یک به نوبه خود میتواند روی قیمت تمام شده اجرای نمای سرامیک خشک تاثیر گذار باشد.
درادامه ی این قسمت به معرفی و بررسی فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت و هزینه اجرای این نوع از نماهای خشک می پردازیم.

| نحوه ی اجرای نمای سرامیک خشک
| کیفیت سازه های اتصال نمای سرامیک خشک
| برند پانل های سرامیک خشک
| متراژ استفاده از سرامیک خشک
| کیفیت تایل های سرامیک خشک
| نوع فلز استفاده شده در سازه های نگهدارنده نمای سرامیک خشک


بیش از ۱۰ مزیت اصلی برای اجرای نمای سرامیک خشک


• سهولت نصب و اجرای نمای سرامیک خشک
• سرعت در اجرا ی نمای سرامیک خشک
• اجرای مهندسی کم کردن پرت مصالح
• تنوع در رنگ و ابعاد
• مقاومت در برابر تغییرات دما و محیط
• امکان بازیافت و استفاده مجدد از مصالح
• اجرا مطابق یا استاندارد جهانی

• کیفیت بالا
• کاهش اتلاف انرژی
• کاهش وزن سازه ساختمان
• نگهداری آسان و تعمیر بدون آسیب به سایر قسمت های نما
• بالا بودن ایمنی نسبت به روش ملاتی
• هزینه ی پایین به نسبت اجرا به روش ملاتی
• آب بندی مناسب


اتصالات نمای خشک

با وجود مزایای آن، همه پروژه‌ها نمی‌توانند از سیستم‌های نمای خشک استفاده کنند، زیرا زیرساخت نیاز به استفاده از مصالح ساختمانی گران‌تری مانند آلومینیوم و فولاد دارد. شروع از صفر برای پروژه هایی که پتانسیل تولید زیرساخت های آلومینیومی را دارند توصیه می شود، مانند پروفیل های عمودی T و پروفیل های گوشه عمودی که بسته به محاسبات ساختاری طرح آلومینیوم، وزن هر قطعه بین ۱ تا ۲ کیلوگرم است.
به منظور جلوگیری از مشکلات مالی برای دستیابی به موقع ماشین آلات و اتصالات برای نمای خشک، این پروژه باید پیش بینی های مالی مرتبط با تامین مالی و اجرای نمای خشک را ارائه دهد. استفاده از براکت‌های فولادی ضد زنگ یک طرفه، براکت‌های فولادی ضد زنگ دو طرفه و براکت‌های نما آلومینیومی همگی قیمت تجهیزات و اتصالات نمای خشک را در مقایسه با سایر زیرساخت‌های نما افزایش می‌دهند.


نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.