advertise

قیمت پنجره ترمال بریک

قیمت پنجره ترمال بریک به چند عامل بستگی دارند. در این مقاله قصد داریم تا ضمن معرفی کوتاهی از درب و پنجره ترمال بریک به برسی قیمت هر متر مربع از پنجره ترمال بریک بپردازیم. همچنین چگونگی تاثیر گذاری عوامل مذکور روی قیمت درب و پنجره ترمال بریک را نیز بررسی خواهیم کرد. همراه ما باشید.
عایق در یک پنجره به عنوان "ترمال بریک" نامیده می شود. ترمال بریک یک مانع پیوسته بین قاب پنجره داخلی و خارجی است که از اتلاف انرژی حرارتی رسانا جلوگیری می کند. مانع به طور ایمن قاب های فلزی داخلی و خارجی ارسی پنجره را می چسباند. ترمال بریک مقاومت در برابر اتلاف انرژی حرارتی ایجاد می کند و در ترکیب با شیشه های سه جداره پر از گاز، فضای داخلی پنجره شما را در دمای راحت تری نگه می دارد. ترمال بریک قیمت یکسانی ندارد و بستگی به عوامل متعدد دارد. شما میتوانید جهت استعلام قیمت و خرید ترمال بریک با ما در مجموعه آلوبام تماس بگیرید. این مجموعه همجنین به عرضه سایر خدمات اعم از درب و پنجره آلومینیوم و پنجره دو جداره میپردازد.


قیمت درب و پنجره دوجداره ترمال بریک | آلوبام

قیمت پنجره دوجداره ترمال بریک

پنجره های دوجداره ترمال بریک عایق بندی قوی تری نسبت به upvc دارند و ضریب انتقال حرارت در این پنجره ها بسیار پایین است که میتوان ادعا کرد هیچ هوایی مابین محیط داخل و خارج رد و بدل نمی شود! پس پروفیل ترمال بریک قیمت متفاوتی را نسبت به پنجره یو پی وی سی داراست.
قیمت درب و پنجره دوجداره ترمال بریک به مواردی همچون مواد مصرفی در ساخت این نوع درب و پنجره دوجداره بستگی دارد. اصلی ترین ماده مصرفی دخیل در محاسبه قیمت پنجره های آلومینیوم ترمال بریک جنس پروفیل آلومینیوم است که در ساخت پنجره بکار رفته است. اصلی ترین ماده در ساخت پنجره ترمال بریک، پروفیل آلومینیومی آن می باشد. قیمت آلومینیوم خام با توجه به نوسانات ارزی تغییر می کند و می تواند یکی از دلایل نوسان قیمت پنجره آلومینیومی ترمال بریک باشد. همچنین کیفیت آلومینیوم خامی که به پروفیل آلومینیومی نهایی تبدیل می شود در محاسبه قیمت نهایی پنجره ترمال بریک تاثیر بسزایی دارد.


پنجره ترمال بریک| قیمت فوق العاده

قیمت پنجره ترمال بریک بر اساس متراژ مورد نیاز آن محاسبه می شود. قیمت پنجره ترمال بریک به عواملی متعددی من جمله ابعاد، رنگ، نوع بازشوی آن و یراق آلات آلومینیومی ترمال بریک بستگی دارد و طبق همین عوامل امکان نوسان قیمت پنجره ترمال بریک وجود دارد.
این نسل از پنجره های آلومینیومی توسط لایه ترمال بریک عایق قوی گرما و برودت می باشد. پنجره های ترمال بریک قیمت بسیار مناسب و کارایی بسیار بالایی دارند. این نسل از پنجره های دو جداره دارای طول عمر و کیفیت بسیار بالا هستند و حتی ساختمان شما را از ورود گرد و غبار ایمن می سازند. کیفیت پروفیل آلومینیومی مصرفی در ساختپنجره ترمال بریک تاثیر چشم گیری بر روی قیمت آن دارد. عوامل دیگری که بر روی محاسبه و تعیین قیمت پنجره ترمال بریک تاثیر گذارند شامل ضخامت و کیفیت لایه پلی آمیدی می شوند.


ترمال بریک قیمت | آلوبام

قیمت هر متر مربع پنجره ترمال بریک

قیمت هر متر مربع پنجره ترمال بریک به نوع پروفیل آلومینیوم آن، جنس و رنگ و ابعاد مورد نیاز آن (متراژ) بستگی دارد. قیمت هر متر مربع پنجره ترمال بریک باید توسط افراد نصاب اندازه گیری شود و بعد از تعیین رنگ و طرح آن سفارش داده شده و نصب شود.
ترمال بریک به عنوان آخرین دستاورد صنعت آلومینیوم، عایق بسیار قدرتمندی می باشد که صد در صدی فضای درونی ساختمان از گرما و برودت عایق می کند. پنجره مهم ترین عامل ورود یا خروج انوع انرژی و گرد و غبار در ساختمان است، لذا برای جلوگیری از انتقال سرما و گرما از جدار خارجی به جدار داخلی پنجره ترمال بریک بهترین انتخاب می باشد.
پنجره ترمال بریک قیمت ثابتی ندارد و روز به روز در حال نوسان است. در صورت بروز هر گونه ابهام در رابطه با قیمت درب و پنجره ترمال بریک با کارشناسان ما در سایت آلوبام در تماس باشید.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.